DOM, zabudowa bliźniacza , stan deweloperski

nowy sącz

Oferujemy Państwu sprzedaż nowocześnie zaprojektowanego dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej (parterowy z poddaszem użytkowym) o powierzchni użytkowej około 121 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym o powierzchni użytkowej około 17 m2 zlokalizowanym w bryle budynku.

Połączenie nowoczesnej, a zarazem stylowej architektury doskonale harmonizuje z piękną okolicą.

Inwestycja zlokalizowana jest  w Nowym Sączu, kierunek na Krynicę Zdrój, w sąsiedztwie niskiej zabudowy mieszkaniowej, a także w bliskości lasu

Dom realizowany jest w stanie deweloperskim.

Definicja stanu deweloperskiego realizowanego to w pełni wykończony z zewnątrz, ocieplony dom wykonany w technologii tradycyjnej z materiałów wysokiej jakości, w kolorystyce zgodnie z wizualizacją architektoniczną wraz z ogrodzeniem i z wybrukowanym podjazdem. Wewnątrz wykonane wylewki i tynki wraz z wszystkimi instalacjami wewnętrznymi (elektryczną i alarmową, gazową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania, przygotowanymi pod tzw. biały montaż). Stolarka okienna PCV i drzwiowa drewniana antywłamaniowa oraz brama garażowa z automatyką.

W bliskim sąsiedztwie Osiedla znajdują się: delikatesy, sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, kościół.

Osiedle znajduje się w cichej i spokojnej okolicy blisko lasu z daleka od zgiełku ulic co wpływać będzie na komfort życia w Twoim Domu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z NASZĄ ofertą.

CENA PROMOCYJNA:

• Dom w stanie deweloperskim –385 000 zł netto + VAT w wysokości 8%

Szczegóły nieruchomości

ID oferty: 06461
Typ nieruchomości: Domy
Status nieruchomości: Sprzedaż
Powierzchnia: 121 m2
Wielkość działki: 258 m2
Rok budowy: 2018

Adres nieruchomości

nowy sącz

Liczba wyświetleń strony:

WhatsApp chat