Mieszkania deweloperskie. Nawojowa – Sikornik

Nawojowa, Poland

Oferujemy do sprzedaży :

Inwestycję deweloperską. Mieszkania o pow. ok 45m2 oraz o pow. 62m2

Nie pobieramy prowizji od kupujących

Mieszkanie o pow. 45m2 - 244.000 zł brutto

Mieszkanie o pow. 62m2 - 344.000 zł brutto

POŁOŻENIE

Projekt zakłada powstanie 15 wolnostojących domów mieszkalnych jednorodzinnych dwulokalowych z garażem, na działce o powierzchni 0,4710 ha. W każdym budynku znajdują się tylko 2 mieszkania. Do każdego z mieszkań przynależy do wyłącznego korzystania cześć działki oraz garaż wolnostojący.

Mieszkania zlokalizowane około 1km od centrum Nawojowej z bardzo dobrym dojazdem w spokojnej okolicy. W niedalekim położeniu w odległości kilkunastu minut pieszo znajdują się również sklepy spożywcze, ścisłe centrum Nawojowej z urzędem Gminy na czele oraz Szkoła Podstawowa.

Działka usytuowana jest w bardzo malowniczym miejscu, otoczona zielenią przez łąki i lasy z przepięknym widokiem. W zielonym otoczeniu stworzymy miejsce gdzie można odnaleźć idealny balans między mieszkaniem w tętniącym życiem mieście, a spokojnym życiem z rodziną.

KONCEPCJA

Specyfika projektu zakłada powstanie 30 lokali mieszkalnych. Zaprojektowane mieszkania to w pełni przemyślane, komfortowe i funkcjonalne układy pomieszczeń o metrażu 45m² oraz 62,20m².

Na parterze budynku położone jest 2 poziomowe mieszkanie o pow. 62,20 m². Na poziomie "0" znajduje się salon, aneks kuchenny, sypialnia, łazienka, korytarz oraz wiatrołap. Na poziomie "+1" znajdują się 2 sypialnie.

Lokal z antresolą na piętrze o łącznej powierzchni 45m² składać się będzie z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienką. Na antresoli natomiast znajduje się sypialnia oraz pom. gospodarcze z możliwością urządzenia łazienki.

Przewidywany termin zakończenia prac budowlanych - rok 2023r.

DODATKOWE ZALETY

Funkcjonalnym i oryginalnym dopełnieniem projektowanych wnętrz są duże okna, zapewniające dobre oświetlenie wnętrz. Pojawiają się również tarasy, które letnią porą staną się naturalnym przedłużeniem salonu. Konstrukcja budynku pozwala na jego dostosowanie do potrzeb rodziny konkretnego klienta.

Mieszkania wyposażone są we wszystkie media i tak jak zostało już to wspomniane ceny są cenami brutto, co za tym idzie wystawiana jest fv a kupujący zwolniony jest z wszystkich podatków Urzędu Skarbowego. Deweloper daje możliwość własnej aranżacji ścianek działowych, instalacji elektrycznych, gazowych oraz wodno - kanalizacyjnych, czyli klient ma realny wpływ na projekt i efekt końcowy własnego mieszkania.

ATRAKCYJNE WARUNKI ZAKUPU

Przy zakupie jesteście Państwo chronieni programem rachunku powierniczego wraz z pełną oprawą prawną i administracyjną.

Kupujący jest zwolniony z 2% podatku PCC – deweloper partycypuje w kosztach notarialnych.

Nie pobieramy żadnej prowizji od Kupujących. Nasze wynagrodzenie pokrywa Deweloper

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą

Szczegóły nieruchomości

ID oferty: 10435
Typ nieruchomości: Mieszkania
Status nieruchomości: Sprzedaż
Ilość pokoi: 2
Powierzchnia: 45 m2

Adres nieruchomości

Nawojowa, Poland

Liczba wyświetleń strony:

WhatsApp chat