Usługi dronem

Posiadamy świadectwo kwalifikacji numer PL.52963.UAVO

Nieruchomości Lenartowicz Usługi dronem

Zdjęcia nieruchomości z drona

Biuro Nieruchomości Lenartowicz poszerzyło swoją ofertę o profesjonalne usługi dronem. Urządzenie to stanowi doskonałe narzędzie do fotografowania obiektów na wysokości i nagrywania krótkich filmików w plenerze. Dzięki temu zabiegowi zwykłe ogłoszenie staje się bardziej szczegółowe i oryginalne. Licencjonowany operator drona stworzy serie zdjęć wysokiej jakości, z której sami Państwo mogą wybrać najlepsze zdjęcia, które następnie znajdą się w Waszym ogłoszeniu.
Warto również podkreślić, że fotografie wykonane z drona umożliwiają potencjalnemu nabywcy spojrzenie na nieruchomość budowlaną czy samą działkę w szerszej perspektywie najbliższej okolicy i sąsiadujących nieruchomości.

Inspekcje dachów i kominów

W naszej ofercie dronami proponujemy również inspekcję dachów i kominów. Wykorzystanie sprzętu w formie drona umożliwia bliskie podejście do dachu czy komina w celu wykonania dokumentacji fotograficznej bez niebezpieczeństwa upadku z wysokości. Precyzyjna kontrola elementów dachu jest możliwa wyłącznie dzięki sprzętowi wysokiej jakości. Przydatną funkcją drona jest także sprawdzanie pokrywy śnieżnej na dachu. Nasz sprzęt nadaje się więc również do wykorzystania zimą. Jeśli więc szukasz profesjonalnych usług dronem, skontaktuj się z nami!

WhatsApp chat